Na hlavnú stránku

[pridať k záložkám/obľúbeným]

Letecký modelársky klub
Bojnice

Združenie technických a športových činností

Zaujímavé odkazy

    Podrobný zoznam internetový odkazov súvisiacich s modelárskou tematikou, ktorý zároveň poslúžil aj ako zdroj pre túto stránku nájdete na adrese http://www.heso-com.sk/modelarske_linky.htm.

  rcrevue.cz         model-hobby.cz   RC magazín    rcmodely.cz


Štyri najpopulárnejšie české magazíny z oblasti RC modelov. Bohaté z obsahovej stránky. Okrem samotného časopisu v online podobe nájdete aj archív predchádzajúcich vydaní, rozsiahle diskusné fóra, internetový bazár či stavebné plániky niektorých modelov na stiahnutie.

www.flight.cz
Český internetový server leteckého modelárstva, kde okrem článkov a pár pekných tapiet na pozadie pracovnej plochy nájdete aj databázu leteckých spoločností, aeroklubov a organizácií v Čechách.


www.letec.wz.cz
Ďalší, tentokrát trochu chudobnejší modelársky server od našich západných susedov, kde okrem reportáží a diskusného fóra nájdete aj testy modelárskych výrobkov.


www.hangar2.cz
Internetový obchod so širokou ponukou tovaru hotových modelov, stavebníc aj modelárskeho príslušenstva. Objednaný tovar sa posiela z Čiech poštou na dobierku. "Kamenný" obchod na adrese www.hangar1.cz.

inzerce.modelbazar.cz
Internetový bazár. V ponuke nájdete množstvo inezrátov na lietadlá, lode, vrtulníky, autá, bojovú techniku, železničné modely či potrebné elektronické doplnky. Možnosť občianskej inzercie zdarma.


Electric Plans
Stránka v angličtine, ktorá obsahuje niekoľko plánikov. Súbory sú archivované v zip formáte a samotné plániky sú vo formáte dxf. K ich otvoreniu je potrebný Autocad alebo Free Dwg Viewer.


Aircraft Plans
Ďalšia anglická stránka, ktorá obsahuje niekoľko plánikov. Súbory sú archivované v zip formáte a samotné plániky sú vo formáte gif alebo dxf. K ich otvoreniu je potrebný Autocad alebo Free Dwg Viewer.


Planos: Modelos Fun Fly
Zahraničná stránka s plánikmi. Súbory sú archivované v zip formáte a samotné plániky sú vo formáte gif alebo dxf. K ich otvoreniu je potrebný Autocad alebo Free Dwg Viewer.


www.luftfahrtmuseum.com
Skutočne rozsiahla encyklopédia lietadiel v anglickom aj nemeckom jazyku. Lietadlá sú zoradené v kategóriach podľa názvu či typu, ba aj mena ich konštruktéra. Stránka okrem iného obsahuje aj zoznam leteckých múzeií v Európe.

Flying-model Simulator
Jednoduchý letecký simulátor s množstvom lietadiel a scenérií. Hra je freeware. Hra beží pod všetkymi verziami Windowsu, k dispozícií je aj strašia DOSovská verzia.


↑ na vrch stránky


Vyhľadávanie:
  
Dátum:

Meniny:

Návštevy:
(od 17.4.2007)

Online:
webmaster: Robo Václavík | optimalizované pre 1024x768 | Firefox 3 | CSS valid